Puf Koltuk


En Pofuduk Puf Koltuk ModelleriSalon, oturma odası, bahçe ve hatta yatak odanızda dekoratif ve de yardımcı eşya olarak puf koltuklardan destek alabilirsiniz. Hafiftir ve hafifliğinden ötürü yer değişikliği kolayca yapılabilir. Örneğin; salon için aldığınız puf koltuğu ihtiyaç halinde yatak odanıza kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Özellikle çok yer kaplamadıkları için sıkça tercih edilebiliyor.

Ayakkabınızı giyip çıkarırken antre de ya da balkon veya terasınızın keyfini çıkarmak için değerlendirebilirsiniz.

Şekline Göre ModellerYuvarlak, kare, dikdörtgen, fındık, sandıklı onlarca puf koltuk modeli mevcut ve her gün ihtiyaca yönelik yeni modeller piyasaya çıkıyor. Kadife, suni deri, pamuk, ipek, keten, yün, kaşmir kumaşlar, saçaklı püsküller ve daha spor modeller arasında evinizin dekorasyonuna en uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

Çocuklar İçin Puf KoltuklarKılıfları çıkan modeller çok tercih ediliyor. Çünkü birbirinden farklı birkaç kılıf ile her defasında ortama farklı bir anlam katabiliyorsunuz. Hayvan desenli veya masal kahramanları süslü puflara çocuklar bayılıyor. Odalarını bu birbirinden sevimli desenli puflarla neşelendirebilirsiniz. Yanmaz ve deforme olmayan kumaşlardan yapılan puflar olduğu gibi ısıtıcılı puflarda artık piyasada talep görüyor. Kılıfı çamaşır makinesinde yıkanabilir seçenekler özellikle hayvan sahipleri tarafından sıkça tercih edilmektedir. Hayvanlarında zevkle oturduğu, konforlu puf koltukların içerisindeki kırpıntı süngerin kalitesini, ürünün kullandığınızda çok kolay ayırt edebilirsiniz.

Kaliteli MalzemeCanlıların sağlığına uygun malzeme ile üretilen eşyanın en önemli özelliği çevre dostu olmasıdır. Tarzınıza ve bütçenize en uygun puf modellerini inceleyerek, evinize uygun seçenekleri seçebilirsiniz. Her keseye ve zevke uygun modellere ulaşmak mümkün!