Puf Koltuk

Hakkımızda

0 850 346 54 74

Firma olarak mobilya ve ev dekorasyonu ürünleri üretimi yapmaktadır. Bu ürünlerimize kendi sitelerimizden ulaşabileceğiniz gibi; Hepsiburada, n11, evmanya, dekorozon, altıncı cadde, dekoro ve Amazon sitelerinden de ulaşabilirsiniz. Firmamız sadece Türkiye içerisinde değil yurt dışında da üretim ve çalışmaları bulunmaktadır. İstanbul, Kayseri ve Bursa illerinde üretim tesislerimiz ve Almanya'da çalışmalarımız bulunmaktadır. Amazon.de adresinden ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Firma olarak sadece puf koltuk üretimi değil aynı zamanda puf minder, armut koltuk, yer minderi, oturma minder, bahçe ve plaj minderi de üretimi yapılmaktadır. Ürünlerimize, modellere vefiyatlara 0 850 346 54 74 numarasından ulaşabilirsiniz.

Puf Koltuk Üretimi
Üretim Tesisimiz

Firma olarak Türkiye ve Avrupa'da hizmet veriyoruz. Ürünlerimiz İstanbul, Kayseri ve Bursa illerinde yer alan üretim tesislerimizde imal edilmektedir. Aynı zamanda Almanya'dan ürünlerimiz hakkında bilgi almak isteyenler ürünlere Amazon.de adresinde de ulaşabilirler. En son teknoloji ile üretim yapan tesislerimize sizleri de bekleriz. Firmamızda bütün ürünler kalite belgelerine sahiptir ve ürünlerimiz su geçirmez ve de yıkanabilir özelliklerine sahiptirler.

Online Satış Mağazaları

Puf Modelleri

Puf Minder Modelleri

Büyükler, gençler ve çocuklar için farklı boyutlarda ve modellerde puf koltuk üretimi yapılmaktadır.

Bütün ürünlerimiz kendi üretim tesisimizde yapılmaktadır. Modeller, fiyatlar, renk seçenekleri ve boyutlar hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler Modeller ve Fiyatlar sayfalarına bakabilirler. Görüş, öneri veya sorularınız için bizimle 0 850 346 54 74 numarasından iletişime geçebilirsiniz.